» Матеріали за Квітень 2016 року

 
 
 
Сортувати статті за: датою | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою

ТЕХНІЧНІ РЕЗУЛЬТАТИ Відкритої першості КЗ СДЮШОР

Автор: adminx від 22-04-2016, 23:05, переглянуло: 497

0
ТЕХНІЧНІ  РЕЗУЛЬТАТИ Відкритої  першості  КЗ СДЮШОР

ТЕХНІЧНІ РЕЗУЛЬТАТИ
Відкритої першості КЗ СДЮШОР серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002 - 2003рр.н.
з веслування на байдарках і каное.
17 квітня 2016р. м. Вінниця.

rezultat-17.04.2016.pdf [ b] (cкачувань: 22)

Категорія: Документи

 

Кубок Вінницької області з веслування на байдарках і каное.

Автор: adminx від 15-04-2016, 14:41, переглянуло: 488

0
Кубок Вінницької області з веслування на байдарках і каное.

У Вінниці по вул. Князів Коріатовичів, 123  із 16 по 17 квітня 2016р.
відбудеться Кубок Вінницької області з веслування на байдарках і каное.
 
Участь у змаганнях братимуть спортсмени дорослі та юніори 1998-99 рр.н у складі збірних команд ШВСМ, СДЮШОР, ДЮСШ.
 
За результатами Кубку буде сформована збірна команда області, яка представлятиме регіон на змаганнях Всеукраїнського рівня.

Початок змагань: 16 квітня о 10.00 годині.

Категорія: Цікаві статті

 
 
 
 

Календар всеукраїнських змагань з веслування на байдарках і каное на 2016 рік

Автор: adminx від 14-04-2016, 21:21, переглянуло: 691

0

Назва заходу

Термін

Місце проведення

1

2

3

1. Контрольні зональні змагання з загально-фізичної підготовки

- Південний регіон (ІІІ ранг)

 

19-20.02

 

м. Херсон

2.Контрольні зональні змагання з загально-фізичної підготовки та спеціальної фізичної підготовки на байдарках і каное

Західний регіон (ІІІ ранг)

19-20.02

 

 

 

 

смт. Добротвір

(Львівська область)

 

 

3. Чемпіонат України зі спеціальної фізичної підготовки

27-29.03

м. Херсон

4. Кубок України пам’яті олімпійської чемпіонки

Ю. Рябчинської .

 

03-07.05

 

м. Дніпропетровськ

 

5. V спортивні ігри школярів України

10-13.05

м. Дніпропетровськ

6. Чемпіонат України з марафону присвячений пам'яті воїна-спортсмена Ігоря Присяжнюка

 

19-21.05

 

м. Вінниця

7. Чемпіонат України серед студентів вищих навчальних закладів

 

01-03.06

 

м. Тернопіль

8. Особистий чемпіонат України

 

08-12.06

м. Дніпропетровськ

9. Чемпіонат України серед юніорів 1998-1999 рр. н. та молоді до 23 років

 

13-17.06

 

м. Дніпропетровськ

 

10. Відкритий чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2000-2001 рр. н., 2002 – 2003 рр. н.

 

01-05.07

 

м. Ковель

 

11. Всеукраїнські зональні змагання "Стрімкі човни" пам’яті заслуженого працівника фізичної культури Ю.С. Бурмака

 

 

15-17.07

 

 

Західна зона – смт. Добротвір (Львівська обл.),

Східна зона – м. Полтава,

Південна зона – м. Херсон,

Центральна зона – м. Київ

12. Всеукраїнські змагання

"Весла надій"

16-18.07

м. Херсон

13. Чемпіонат України серед закладів фізичної культури та спорту, серед юнаків та дівчат "Стрімкі човни" – фінал.

 

28-31.07

 

 

м. Дніпропетровськ

14. Відкритий чемпіонат ЦР ФСТ "Україна" з веслування на байдарках і каное присвячений пам'яті Заслуженого працівника фізичної культури і спорту
Ігоря Донцова

 

05-07.08

 

м. Умань

15. Командний чемпіонат України

27-30.08

м. Полтава

 

16. Відкриті Всеукраїнські героїко-патріотичні змагання дітей, інвалідів та ветеранів «Пам’ять», присвячених воїнам-спортсменам, які загинули під час Великої Вітчизняної війни і війни в Афганістані

 

03-06.09

 

м. Київ

17. Кубок Федерації каное України

 

16-18.09.

м. Комсомольськ

18. ХХХІІ Всеукраїнські відкриті змагання "День Машинобудівника"

23-25.09

м. Ковель

19. Всеукраїнські змагання «Меморіал Сергія Ліміновича»

30.09-02.10

м. Житомир

20. Всеукраїнські змагання «Русанівське кільце»

1-2.10

м. Київ

21. Всеукраїнські змагання Кубок "Запорізької АЕС"

06-09.10

м. Енергодар

22. ХV Всеукраїнські відкриті змагання "Львівська регата"

06-09.10

м. Львів

23. Всеукраїнські змагання "Осінній марафон"

23-25.10

с. Збур’ївка

(Херсонська обл..)

24. Контрольні зональні змагання з загально-фізичної підготовки та спеціальної фізичної підготовки на байдарках і каное

- Південний регіон (ІІІ ранг)

 

 

17-19.11

 

 

м. Херсон

25. Контрольні зональні змагання з загально-фізичної підготовки та спеціальної фізичної підготовки на байдарках і каное

- Західний регіон (ІІІ ранг)

 

 

24-26.11

 

 

м. Бурштин

(Ів-Франківська область)

Категорія: Календар змагань

 
Назад Вперед