» Матеріали за Вересень 2020 року

 
 
 
Сортувати статті за: датою | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою

Вітаємо срібного призера Кубку Світу Дмитра Даниленка!

Автор: adminx від 29-09-2020, 22:31, переглянуло: 193

0
З 25 по 27 вересня 2020 року в м. Сегед (Угорщина) проходив Кубок Світу з веслування на байдарках та каное. Участь у змаганнях взяв Вінницький спортсмен, майстер спорту міжнародного класу Даниленко Дмитро, який зайняв друге місце у байдарці-четвірці на дистанції 500м.


Вітаємо срібного призера Кубку  Світу  Дмитра Даниленка!


Вітаємо срібного призера Кубку Світу Дмитра Даниленка!

Великих успіхів на спортивній арені та нових перемог.


Вітаємо срібного призера Кубку  Світу  Дмитра Даниленка!
Вітаємо срібного призера Кубку  Світу  Дмитра Даниленка!
Вітаємо срібного призера Кубку  Світу  Дмитра Даниленка!
Вітаємо срібного призера Кубку  Світу  Дмитра Даниленка!

Категорія: Веслування на байдарках і каное / Цікаві статті

 

Чемпионат м. Хмельницький 2020

Автор: adminx від 28-09-2020, 22:56, переглянуло: 154

0
Чемпионат м. Хмельницький 2020


Чемпионат м. Хмельницький 2020


Категорія: Фото

 

Командний Чемпіонат України 2020

Автор: adminx від 28-09-2020, 22:52, переглянуло: 156

0
Командний Чемпіонат України 2020




Технічні результати: team_ukr_champ-2020_.pdf [267,65 Kb] (cкачувань: 3)


Командний залік: team_ukr_champ-2020_obl_.pdf [73,45 Kb] (cкачувань: 0)

Категорія: Фото

 

Чемпіонат України з марафону 2020

Автор: adminx від 12-09-2020, 22:33, переглянуло: 131

0
Чемпіонат України з марафону Вінниця з 9 по 10 вересня 2020р.


Чемпіонат України з марафону 2020




Категорія: Фото

 

Чемпіонату України з марафону 08 - 10.09.2020 року м. Вінниця

Автор: adminx від 4-09-2020, 21:37, переглянуло: 182

0
Орієнтовна програма

Чемпіонату України з марафону

08 - 10.09.2020 року м. Вінниця

08 вересня -день приїзду

10.00-15.00 год - мандатна комісія

17.00 год – спільне засідання представників команд та суддів

09 вересня- другий день змагання

1-й заїзд 9:00 К-1 чоловіки 32 км 7 перебіжок

2-й заїзд 9:02 С-1 чоловіки 26 км 6 перебіжок

3-й заїзд 9:04 К-1 жінки 26 км 6 перебіжок

4-й заїзд 9:06 С-1 жінки 18 км 4 перебіжки

5-й заїзд 12:00 К-1 чоловіки (до 23 років) 26 км 6 перебіжок

6-й заїзд 12:02 С-1 чоловіки (до 23 років) 23 км 5 перебіжок

7-й заїзд 12:04 К-1 жінки (до 23 років) 23 км 5 перебіжок

15:00 - 15:30 - нагородження

8-й заїзд 16:00 К-1 юніори 23 км 5 перебіжок

9-й заїзд 16:02 С-1 юніори 18 км 4 перебіжки

10-й заїзд 16:04 К-1 юніорки 18 км 4 перебіжки

11-й заїзд 16:06 С-1 юніорки 14 км 3 перебіжки

18:30 нагородження

10 вересня (третій день змагань)

12-й заїзд 9:00 К-2 чоловіки 32 км 7 перебіжок

13-й заїзд 9:02 С-2 чоловіки 26 км 6 перебіжок

14-й заїзд 9:04 К-2 жінки 26 км 6 перебіжок

15-й заїзд 11:30 К-2 юніори 23 км 5 перебіжок

16-й заїзд 11:32 С-2 юніори 18 км 4 перебіжки

17-й заїзд 11:34 К-2 юніорки 18 км 4 перебіжки

14:30 - нагородження

Головний суддя змагань - Осипенко С.К. - суддя національної категорії

Головний секретар змагань -Бондаренко Т.Л. - суддя національної категорії

Категорія: Веслування на байдарках і каное