Сортувати статті за: датою | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою
 

XXX Відкриті Всеукраїнські змагання «Пам'ять»

Автор: adminx від 7-09-2021, 13:45, переглянуло: 35

0
XXX Відкриті Всеукраїнські змагання «Пам'ять»


Результати: Tehnka-Pamiat-2021.pdf [940,79 Kb] (cкачувань: 5)


ФОТО




В Києві 03-05 вересня 2021р. відбулись XXX Відкриті Всеукраїнські змагання «Пам'ять»
Вінницькі веслувальники змагалися в трьох вікових категоріях – «2006-2007 рр.н.», «2008-2009 рр.н» (200 і 500 м), а також «2010 р.н. і мол.» (200 м).
✅Результати змагань спортсменів КЗ СДЮШОР з веслування ім. Юлії Рябчинської
✔️1 місце:
🥇Данилюк Маргарита - Сизова Маріанна (каное-двійка 200м.,500м.) – тренери Ткачов О.Д. Добротворський В.В. – вікова категорія «2008-2009 рр.н»
✔️2 місце:
🥈Чорна Маріна (байдарка-одиночка 200м.) – тренер Копистинський Р.П – вікова категорія «2006-2007 рр.н.»,
🥈Сизова Маріанна (каное-одиночка 500м.) – тренери Ткачов О.Д. Добротворський В.В. – вікова категорія «2008-2009 рр.н»
🥈Грузевич Марина – Ільчук Ольга (байдарка-двійка 200м.,500м.) – тренер Копистинський Р.П – вікова категорія «2008-2009 рр.н»
🥈Чабан Марина - Чорна Маріна (байдарка-двійка 200м.) – тренери Чабан О.М. та Копистинський Р.П – вікова категорія «2006-2007 рр.н.»,
✔️3 місце:
🥉Дудник Олексій (байдарка-одиночка 200м.) – тренер Чабан О.М. – вікова категорія «2006-2007 рр.н.»,
🥉Чорна Маріна ( байдарка-одиночка 500м.) – тренер Копистинський Р.П – вікова категорія «2006-2007 рр.н.»,
🥉Шмалій Катерина (байдарка-одиночка 200м.) – тренери Копистинський Р.П, Копистинська І.О. – вікова категорія «2008-2009 рр.н»
🥉Налепова Ганна (байдарка-одиночка 200м.) – тренер Копистинський Р.П – вікова категорія «2010 р.н. і мол.»
🥉Данилюк Маргарита (каное-одиночка 200м.) - .) – тренери Ткачов О.Д. Добротворський В.В. – вікова категорія «2008-2009 рр.н»

Категорія: Результати змагань / Веслування на байдарках і каное / Фото

 

Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат.

Автор: adminx від 25-07-2021, 19:35, переглянуло: 93

0
Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат.


✅23-25.07 у місті Умань відбувся чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР

серед юнаків та дівчат.

Вінницькі веслувальники завоювали три золотих та дві бронзові медалі.

🥇🥇Тарасюк Павло - байдарка-одиночка 1000 м. та байдарка-двійка 200м.

(тренер Копистинський Р.П)

🥇 Семенчук Нікіта - байдарка-двійка 200м. (тренер Копистинський Р.П)

🥉Сизова Маріанна - каное-двійка 500м. (тренер Добротворський В.В, Ткачов О.Д.)

🥉Данилюк Маргарита - каное-двійка 500м. (тренер Добротворський В.В, Ткачов О.Д.)

Вітаємо спортсменів та тренерів з чудовим результатом 🎉



Категорія: Фото

 
 
 

Зональні змагання командного чемпіонату України 2021

Автор: adminx від 5-07-2021, 21:31, переглянуло: 62

0
🎉🏆🥇Вінницька команда КЗ СДЮШОР ім. Ю. Рябчинської з веслування перемогла

на зональних змаганнях командного чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮШОР.

Змагання проходили у місті Київ з 02.07.2021 по 04.07.2021.


Зональні змагання командного чемпіонату України 2021


КОМАНДНІ РЕЗУЛЬТАТИ: PROTOKOL-2021.pdf [1,18 Mb] (cкачувань: 12)

ТЕХНІЧНІ РЕЗУЛЬТАТИ: REZULTAT.pdf [361,59 Kb] (cкачувань: 17)

ФОТО



✅В сумі Вінницькі веслувальники вибороли 20 медалей:
🥇11 золотих;
🥈7 срібних;
🥉2 бронзові.
В командному заліку спортсмени набрали – 1037 очок.
👏🎉Вітаємо спортсменів та іх тренерів з переможним виступом!
🥇🥇🥇Переможці:
🥇Тарасюк Павло – 1 місце (байдарка-одиночка - 1000м.) 🥇1 місце (байдарка-двійка - 200м.) – тренер Копистинський Р.П.
🥇Семенчук Нікіта - 1 місце (байдарка-двійка - 200м.) – тренер Копистинський Р.П.
🥇Калужина Олександра - 1 місце (байдарка-двійка - 500м.,1000м.) – тренер Копистинський Р.П.
🥇Чорна Маріна - 1 місце (байдарка-двійка - 500м.,1000м.) – тренер Копистинський Р.П.
🥇Данилюк Маргарита – 1 місце (каное-двійка 500м.,200м.) – тренери Ткачов О.Д. Добротворський В.В
🥇Сизова Маріанна – 1 місце (каное-одиночка 500м.), 1 місце (каное-двійка 500м.,200м.) – тренери Ткачов О.Д. Добротворський
🥈🥈🥈Срібні призери:
🥈Калужина Олександра – 2 місце (байдарка-одиночка 1000м.) – тренер Копистинський Р.П.
🥈Тарасюк Павло – 2 місце (байдарка-двійка - 500м.) – тренер Копистинський Р.П.
🥈Семенчук Нікіта – 2 місце (байдарка-двійка - 500м.) – тренер Копистинський Р.П.
🥈Грузевич Марина – 2 місце (байдарка-двійка - 1000м.) – тренер Копистинський Р.П.
🥈Ільчук Ольга – 2 місце (байдарка-двійка - 1000м.) – тренер Копистинський Р.П.
🥈Вишневецька Софія – 2 місце (байдарка-двійка - 200м.) – тренери Котлінський В.П. Котлінська І.С
🥈Чабан Марина – 2 місце (байдарка-двійка - 200м.) – тренер Чабан О.М.
🥉🥉🥉Бронзові призери:
🥉Вишневецька Софія – 3 місце (байдарка-двійка – 500м.) – тренери Котлінський В.П. Котлінська І.С
🥉Чабан Марина – 3 місце (байдарка-двійка - 500м.) – тренер Чабан О.М

Категорія: Результати змагань / Фото

 
Назад Вперед