Сортувати статті за: датою | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою
 

Стартовий протокол Чемпіонату України з марафону 13.07.2021

Автор: adminx від 12-07-2021, 21:24, переглянуло: 211

0 Чемпіонат України з марафону, присвячений пам'яті воїна-спортсмена Ігоря Присяжнюка

Стартовий протокол Чемпіонату України з марафону 13.07.2021


Стартовий протокол:

START13.07.2021.pdf [94,56 Kb] (cкачувань: 45)

Категорія: Документи

 

Програма чемпіонату України з марафону 2021

Автор: adminx від 7-07-2021, 23:45, переглянуло: 67

0
Програма чемпіонату України з марафону 2021

пам'яті Ігоря Присяжнюка.

Програма чемпіонату України з марафону 2021

Програма: marathon-2021__.pdf [226,83 Kb] (cкачувань: 10)

Категорія: ---

 

Зональні змагання командного чемпіонату України 2021

Автор: adminx від 5-07-2021, 21:31, переглянуло: 62

0
🎉🏆🥇Вінницька команда КЗ СДЮШОР ім. Ю. Рябчинської з веслування перемогла

на зональних змаганнях командного чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮШОР.

Змагання проходили у місті Київ з 02.07.2021 по 04.07.2021.


Зональні змагання командного чемпіонату України 2021


КОМАНДНІ РЕЗУЛЬТАТИ: PROTOKOL-2021.pdf [1,18 Mb] (cкачувань: 12)

ТЕХНІЧНІ РЕЗУЛЬТАТИ: REZULTAT.pdf [361,59 Kb] (cкачувань: 17)

ФОТО



✅В сумі Вінницькі веслувальники вибороли 20 медалей:
🥇11 золотих;
🥈7 срібних;
🥉2 бронзові.
В командному заліку спортсмени набрали – 1037 очок.
👏🎉Вітаємо спортсменів та іх тренерів з переможним виступом!
🥇🥇🥇Переможці:
🥇Тарасюк Павло – 1 місце (байдарка-одиночка - 1000м.) 🥇1 місце (байдарка-двійка - 200м.) – тренер Копистинський Р.П.
🥇Семенчук Нікіта - 1 місце (байдарка-двійка - 200м.) – тренер Копистинський Р.П.
🥇Калужина Олександра - 1 місце (байдарка-двійка - 500м.,1000м.) – тренер Копистинський Р.П.
🥇Чорна Маріна - 1 місце (байдарка-двійка - 500м.,1000м.) – тренер Копистинський Р.П.
🥇Данилюк Маргарита – 1 місце (каное-двійка 500м.,200м.) – тренери Ткачов О.Д. Добротворський В.В
🥇Сизова Маріанна – 1 місце (каное-одиночка 500м.), 1 місце (каное-двійка 500м.,200м.) – тренери Ткачов О.Д. Добротворський
🥈🥈🥈Срібні призери:
🥈Калужина Олександра – 2 місце (байдарка-одиночка 1000м.) – тренер Копистинський Р.П.
🥈Тарасюк Павло – 2 місце (байдарка-двійка - 500м.) – тренер Копистинський Р.П.
🥈Семенчук Нікіта – 2 місце (байдарка-двійка - 500м.) – тренер Копистинський Р.П.
🥈Грузевич Марина – 2 місце (байдарка-двійка - 1000м.) – тренер Копистинський Р.П.
🥈Ільчук Ольга – 2 місце (байдарка-двійка - 1000м.) – тренер Копистинський Р.П.
🥈Вишневецька Софія – 2 місце (байдарка-двійка - 200м.) – тренери Котлінський В.П. Котлінська І.С
🥈Чабан Марина – 2 місце (байдарка-двійка - 200м.) – тренер Чабан О.М.
🥉🥉🥉Бронзові призери:
🥉Вишневецька Софія – 3 місце (байдарка-двійка – 500м.) – тренери Котлінський В.П. Котлінська І.С
🥉Чабан Марина – 3 місце (байдарка-двійка - 500м.) – тренер Чабан О.М

Категорія: Результати змагань / Фото

 
 

Відкритий чемпіонату області серед юнаків та дівчат 2005-2006 та 2007-2008 р.н.

Автор: adminx від 27-06-2021, 00:21, переглянуло: 67

0
Відкритий чемпіонату області серед юнаків та дівчат 2005-2006 та 2007-2008 р.н.


СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ: START2021.pdf [323,78 Kb] (cкачувань: 17)

ПРОГРАМА: Program.pdf [43,25 Kb] (cкачувань: 9)

Категорія: Документи